Лікарі борються за здоров'я хлопчика, який провалився під асфальт та обпікся окропом

Лікарі борються за здоров'я хлопчика, який провалився під асфальт та обпікся окропом

Труби наразі полагодили, провал засипали

У 8-річної дитини порушення всіх основних функцій організму.

У реанімації Київського опікового центру залишається восьмирічний хлопчик, який, напередодні ідучи до школи, провалився під асфальт та обпікся окропом із тепломереж, що прорвали, повідомляє ТСН.

У хлопця обпечено 18 відсотків тіла - нога і рука. Його прооперували - рани закрили штучним покриттям. Стан хлопця лікарі називають середньотяжким. Принаймні до понеділка хлопець пробуде в реанімації. Зараз до нього нікого не пускають.

"У дитини, окрім опіка, є діагноз - опіковий шок середнього ступеню важкості. Це просто порушення всіх основних функцій організму. Він знаходиться під спостереженням. Проводиться протишокова терапія - антибіотики, знеболююче тобто комплекс заходів направлених для виведення хворого зі стану шоку", - повідомив лікар-комбустіолог Валентин Будник.

Зранку трубу з гарячою водою, яка прорвала і підмила ґрунт, - полагодили, провалля засипали. Але далеко ремонтники від цього двору не поїхали - за двісті метрів знову лопнула труба - цього разу з холодною водою. Сьогодні минулося без жертв.

Нагадаємо, в п'ятницю, 7 грудня, у  Києві 8-річний хлопчик отримав опіки, провалившись в яму з гарячою водою.

У Києві восьмирічний хлопчик провалився під асфальт

У Києві восьмирічний хлопчик провалився під асфальт

Повʼязані теми:

Наступна публікація