В Київ пустять фури з продуктами

В Київ пустять фури з продуктами

Фури пустять у Київ / Фото: ТСН.ua

Додатковий вихідний в Києві дозволить швидше відновити роботу громадського транспорту.

Київ скористається вихідним понеділком для того, щоб відновити рух пасажирського транспорту, а також пропустити через столицю фури, які застрягли на міжміських магістралях на підходах до столиці.

Крім того, як повідомив керівник Києва Олександр Попов, комунальні служби отримають можливість швидше впоратися з наслідками сніжної стихії.

У Києві і на підходах до міста третій день заблоковані сотні вантажівок, у тому числі з продуктами для столиці. Щоб забезпечити магазини Києва і області продуктами харчування, місто має пропустити великовантажні автомобілі, у тому числі через мости. У випадку, якби Київ не зробив понеділок вихідним, місто міг очікувати повторний транспортний колапс.

Як розповів журналістам Олександр Попов, місто скористається оголошеним вихідним, щоб відновити роботу громадського транспорту, а також продовжити очищення доріг від снігу.

"На місто випала місячна норма опадів. Комунальні служби працюють у цілодобовому режимі надзвичайного стану. За добу нам вдалося розблокувати більшість доріг. Розчищені основні магістралі столиці, триває розчищення другорядних доріг і міждворових проїздів", - сказав Олександр Попов.

Керівник міста подякував киянам, які допомагають комунальним службам очищати тротуари і двори від снігу і тим, хто надає допомогу в евакуації застряглого транспорту.

"Сьогодні з тисячами працівників комунальних служб пліч-о-пліч працюють десятки тисяч киян, допомагаючи розчищати двори, тротуари, евакуювати захоплений стихією транспорт. Велике спасибі всім", - сказав Олександр Попов.

Відповідаючи на питання журналістів, Олександр Попов зазначив, що у дитячих садках Києва в понеділок будуть працювати чергові групи. Метрополітен і міська електричка в цей день будуть працювати в режимі робочого дня.

Нагадаємо, в неділю в столиці відновлено рух швидкісного трамвая і близько 30 автобусних маршрутів. Малогабаритні комунальні автобуси працюють в режимі маршрутного таксі ще на 80 маршрутах. Також відновили роботу на 90 маршрутах приватні маршрутні таксі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація