У Києві народилася перша за рік трійня

У Києві народилася перша за рік трійня

Мама сподівається, що це є добрим знаком для цілої країни.

Неймовірна трійня дівчат передчасно народилася у столиці. Кожне немовлятко важить один кілограм, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони народилися на 29-му тижні вагітності, але дихають самостійно. Трійня є унікальною з кількох причин: по-перше, вона перша в Києві за весь рік, по-друге, найчастіше троє дітей є наслідком штучного запліднення, тоді як ці немовлята з'явилися природнім шляхом, а по-третє, їхня мама вирішила народжувати самостійно і відмовилася від кесаревого розтину. Пологи тривали добу, але завершилися успішно, виснажена мама радіє, хоч і не встигла навіть роздивитися дітей.

У столиці жінка народила трійню

У столиці жінка народила трійню

Молоду маму зараз найбільше хвилює квартирне питання, адже вони з чоловіком не можуть жити разом – власної житлової площі немає. Однак проблеми сім'ю не засмучують. "Я другого сина народила – і якраз війна почалася! А кажуть, що дівчата до завершення війни народжуються", - сподівається породілля. Через те, що раніше з'явилися на світ, у лікарні дівчата пробудуть щонайменше три місяці. Мама вже знає, як назвати двох дівчат – Богданою і Світланою. З третім ім'ям ще вагається, але думає, що це буде Ілона.

Днями також трійня народилася на свято Миколая на Тернопільщині. Там так само минулося без штучного запліднення.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація