У центрі столиці хочуть заборонити нічне паркування

У центрі столиці хочуть заборонити нічне паркування

Взимку в центрі Києва не можна буде залишити авто на дорозі / Фото: Коментарі

Заборона сприятиме роботі спецтехніки при очищенні доріг від снігу.

Комунальне підприємство "Київавтодор" запропонувало київській владі заборонити нічне паркування автотранспорта в центрі Києва, передає Уніан.

"Для кращої та більш ефективної роботи нашої техніки в зимових погодних умовах, ми подали голові КМДА пропозицію ініціювати підготовку розпорядження про порядок паркування транспорту на окремих вулицях міста, яке б передбачало паркування транспортних засобів у парні дати - на парній стороні вулиці, а в непарні - на непарній стороні вулиці", - заявив директор "Київавтодору" Георгій Глинський.

"В нічний період необхідно передбачити заборону стоянки транспортних засобів на вулицях центральної частини міста, щоб можна було здійснювати прибирання снігу", - добавив Глинський.

Крім цього, начальник "Київавтодору" упевнений, що було б доцільно переглянути порядок організації місць зупинок і відстою маршрутних таксі біля станцій метро, пересадочних вузлів та інших об'єктів, де створюються значні складнощі для роботи комунальних підприємств, а також забезпечити евакуацію машин, які заважають прибиранню снігу.

Раніше повідомлялося, що столична влада готує програму "Єдиний паркувальний простір", згідно з якою планується, що в Києві збільшиться кількість цивілізованих автостоянок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація