У Києві найкращим районом з благоустрою визнали Печерський

У Києві найкращим районом з благоустрою визнали Печерський

Спеціальна комісія оцінила виконання заходів з благоустрою у кожному районі

Попов оголосив догану голові Подільської Райдержадміністрації Петру Матвієнку за останнє місце в рейтингу.

За підсумками осіннього місячника з благоустрою кращим районом Києва визнано Печерський, а найгіршим – Подільський. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Як повідомляється, друге місце посів Оболонський район. Третє місце розділили Шевченківській, Солом'янський та Дарницький райони. На четвертій сходинці – Голосіївський район, на п'ятій – Святошинський та Дніпровський райони.

Шосте місце посів Деснянський район. Подільський район став сьомим, найгіршим.

Голова КМДА Олександр Попов зауважив, що стану благоустрою столиці має приділятися значна увага не лише в рамках окремих місячників.

Читайте також: Мерія Києва зізналася, що столиця не готова до зими

"У питаннях стану благоустрою столиці 2012 рік був дуже напружений, але, разом з тим, і результативний. Важливо, що ми вирішували проблеми комплексно – від благоустрою прибудинкових територій та міжквартальних проїздів, до парків, фонтанів, скверів і проспектів. Проведена робота з наведення ладу на міських цвинтарях: тут нарешті почали вивозити сміття, яке десятиліттями накопичувалися на кладовищах. Проте є поточні питання, які щодня хвилюють киян і залишаються досі актуальними. Це – своєчасне вивезення сміття, демонтаж МАФів, несанкціоновані звалища тощо. Аналіз показує, що за однакових умов роботи різні райони, управління, КП показують різні результати", – сказав Попов, коментуючи рейтинги районів.

Він додав, що столична влада прагне повернути Києву імідж найохайнішого міста не лише в Україні, а й в Європі. І зробити це неможливо без особистої відповідальності посадовців.

Аналізуючи оцінки, виставлені експертами, очільник КМДА оголосив догану голові Подільської РДА Петру Матвієнку.

За результатами місячника спеціальна комісія оцінила виконання заходів з благоустрою у кожному районі. При оцінці експерти враховували обсяги виконаних заходів, оперативність у виконанні доручень міської комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, а також стан утримання територій районів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація