Приватники заробляють на бурульках кругленькі суми

Приватники заробляють на бурульках кругленькі суми

У Києві заробляють на бурульках

Збити лід з дахів буде коштувати від тисячі гривень.

Київська влада розпорядилися прибрати всі бурульки з даху, щоб унеможливити травми під час відлиги.

Як пише "Сегодня", такою роботою зайняті не тільки ЖЕКи, але і приватні фірми.

"Щодня дзвонять і просять приїхати. Ось на Десятинній ми працювали на 2-під'їзному будинку три дні, прибирали бурульки, ливневки чистили - 4 тис. грн. Збити одну величезну бурульку коштує 400 грн. разом з виїздом", - розповів керівник фірми Денис Пастушенко.

А очищення хрущовки від бурульок обійдеться приблизно в 1 тис. грн на день. "Якщо бурульок трохи - 2-3 над під'їздом, то за день впораємося. Якщо весь дах обвішаний, то 3-4 дні", - говорить Пастушенко. За його словами, часто роботи замовляють власники будівель, адже їх зараз штрафують (до 1700 грн). Але звертаються за допомогою і ЖЕКи.

Найбільш небезпечні райони, де можна постраждати від бурульок це центр і старі райони. "Поділ, Печерськ, частина Голосіївського району - скрізь, де є 2-4-скатні дахи. На пласких дахах мало бурульок, там сніг тане і його треба скидати", - відзначив начальник главку НС Віталій Пшеничний.

При цьому, поки в столиці обійшлося без жертв через падіння льоду з дахів. Проте, за даними КМДА, за останні дні до травматологічних пунктів звернулися майже 4 тис. людей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація