Кияни прикрашають новорічні ялинки кулями "трололо" і замовляють костюми кота Базиліо

Кияни прикрашають новорічні ялинки кулями "трололо" і замовляють костюми кота Базиліо

Діток в Новий рік одягнуть в середньовічні костюми / Фото: lierse.com

Жителі столиці вже замовляють до Нового року костюми кіногероїв.

Якщо на корпоративах, які зараз у самому розпалі, народ ще лукавить, то для новорічної ночі всі готують неймовірні костюми, пише "Комсомольская правда" в Украине".

"Для тематичних вечірок ми вже пошили костюми героїв п'єси "За двома зайцями" і наряди індіанців майя", - розповідає майстер ательє Lucky Lot Катерина Новікова.

У цьому році з'явився костюм аватара, який тут же забронювали. Хлопці традиційно хочуть хоч раз у році відчути себе супергероями. У цьому році популярні герої фільму "Зоряні війни", - додають у фірмі.

"До нас часто приходять серйозні люди - бізнесмени, політики. І найчастіше вони вибирають несподівано смішні костюми", - говорить дизайнер агентства з прокату та пошиття карнавальних костюмів Superhero Олена Яструб.

"Найпопулярніший - наряд кота Базиліо. У ньому навіть самий серйозний чоловік стане чарівним. Також у моді гладіатор і Божевільний Капелюшник з "Аліси в Країні чудес", - розповідає Олена.

Дитячі костюми в основному беруть напрокат. Обходиться вони від 50 до 150 грн. Шити на замовлення невигідно - дітки-то ростуьб, і вдруге наряд не одягнеш.

"Цього року нам замовили костюм Каті Осадчої для 4-річної дівчинки. Ми підібрали їй плаття в горох, наділи рукавички і зробили шикарний капелюшок з вуаллю і квітами. Дівчинка була в захваті!", - розповідає директор салону-студії "Авокадо" Світлана Богомолова

Серед Vipів стало модним наряджати своїх чад в середньовічні костюми з великою кількістю каменів і біжутерії.

"Якщо раніше був костюм порося, то тепер це хрюша в стилі Ренесансу, - говорить Клименко. - У нього шикарний оксамитовий каптан в каменях і ланцюгах, штанці, а на голові - маска порося в красивому капелюшку з пір'ям".

А ось ялинки в цьому році прикрашають "Че Геварою" і "трололо"

На фабриці ялинкових іграшок, яка знаходиться в селищі Клавдієво близько Києва, в останні тижні - аншлаг. Під час екскурсії на фабрику кулі розлітаються серед туристів як гарячі пиріжки. І коли половина киян купує кулі з символом майбутнього року - змією, другу половину тягне на екзотику - кулі з "трололо" і "Че Геварою".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація