Потепління принесе Києву "бурулькопад" та нереальні затори

Потепління принесе Києву "бурулькопад" та нереальні затори

Киянам варто бути дуже уважними на вулицях

Морози тимчасово відступають.

До суботи в столиці обіцяють стабільний "плюс". Вже сьогодні стовпчик термометра, синоптики обіцяють, підніметься вище нуля. Максимум очікується до +4 в середу. У Київавтодорі, який стежить за дорогами, до потепління вже готуються, пише "Комсомольская правда" в Украине".

"В ці дні будемо активно прибирати снігові завали на узбіччях, щоб вода змогла без проблем сходити в каналізацію, - говорить головний інженер компанії Василь Мельниченко. - Щоб усе встигнути, сніг вивозити не будемо, а перекинемо на газони, туди, де відкритий грунт".

Чутки про потоп чиновники не підтверджують, але ймовірність підтоплення існує.

"Навіть якщо температура буде +10, до вихідних весь сніг ніяк не розтане. Хоча локальні підтоплення будуть, але незначні, - говорить Василь Мельниченко. - Є більш серйозна проблема: подібні перепади температури дуже шкодять київським дорогам. Там, де асфальт старий, - з'являться ями."

На час відлиги синоптики попереджають про небезпеку ожеледі.

"Кількість ДТП зросте в першу чергу на виїздах з Києва. Це стосується насамперед Житомирської траси", - говорить експерт по перевезеннях Богдан Аганін.

"У Києві також в ці дні буде ускладнений рух, особливо на тих вулицях, де є бруківка: Лютеранська, Прорізна, частково Червоноармійська, Шовковична", - додав він.

На думку Богдана Аганіна, серйозні затори будуть спостерігатися біля оптових баз, а також великих супермаркетів і торгово-розважальних центрів. Виникнуть серйозні затори, в яких насамперед будуть винні самі водії, які паркують авто прямо на вулицях.

На думку експертів, серйозні затори в Києві будуть до 31 грудня, а потім зійдуть нанівець, аж до 8 січня.

У зв'язку з потеплінням у столиці очікують масове падіння бурульок.

"Щоб уникнути нещасних випадків, необхідно протягом двох днів очистити будівлі від бурульок і льоду", - заявив директор Департаменту житлово комунальної інфраструктури Києва Дмитро Новицький.

Нагадаємо, що вже близько 50 киян отримали травми від падіння бурульок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація