Комунальники запевняють, що Південний міст в столиці не обвалиться

Комунальники запевняють, що Південний міст в столиці не обвалиться

Південний міст ще капітально не ремонтували

Панікувати з приводу моста почали в Інтернеті

Претензії киян стосуються опор мосту, що вкрилися тріщинами та бетонних бордюрів, які вже просто обриваються, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди кажуть, що щодня вони ризикують життям. На очах киян із мосту відриваються величезні шматки бордюрів.

Читайте також: В Києві перекрили смугу руху на Південному мосту

Південний міст – один із найнавантаженіших в Україні. Наприклад, це єдиний шлях з українських портів у бік Москви. У годину пік, коли рух тут найбільш інтенсивний, одночасно на мосту можуть перебувати кілька десятків вантажівок.

Кілька днів тому провалля утворилося на дорожньому полотні, у місці, де проходить деформаційний шов. Згодом в Інтернеті з'явилися чутки про те, що завалюються опорні колони.

Читайте також: Закриття аварійного мосту через Дніпро паралізує кілька трас державного значення

Бетон тріскається завжди, пояснює головний інженер комунального підприємства "Київшляхміст" Микола Каньшин. Але мосту це не загрожує, бо тріщинами вкривається верхній, захисний шар. Арматура, яка тримає конструкцію, при цьому не страждає. Мовляв, смертельного тут нічого немає.

Читайте також: Через аварійний міст пасажирам доводиться лишати автобуси та пішки йти в іншу область

Голова підприємства "Мостбудсервіс" Віктор Павленко пояснює, що такі споруди треба перевіряти щонайменше раз на сім років. Південний міст, який здали в експлуатацію у 90 році, капітально ще не ремонтували. Павленко каже, якщо використовувати міст правильно, то він може простояти сто років. Але розпочинати ремонт треба негайно. Адже, якщо сьогодні це невеличка проблема, то через якийсь період це буде велика халепа.

Кореспонденти ТСН Неллі Ковальська, Михайло Путята

У Києві Південний міст може незабаром завалитися

У Києві Південний міст може незабаром завалитися

Повʼязані теми:

Наступна публікація