У Києві можна подивитися на Чарлі Чапліна та Алена Делона під час польоту та в аеропорті

У Києві можна подивитися на Чарлі Чапліна та Алена Делона під час польоту та в аеропорті

Побачити ексклюзивні світлини можна вже сьогодні / Фото: ТСН.ua

В столиці відкрилась виставка раритетних фотографій світових знаменитостей, зроблених в аеропортах.

Чарлі Чаплін, Ален Делон,  Мірей Матьє, Одрі Хепберн, Микита Хрущов та Валентина Терешкова - всі вони з різних країн і різних професій, але всі кудись летіли у своїх справах, йдеться в "ТСН. Особливе".

Побачити  фото світових знаменитостей до, після чи й під час польоту прийшли  українські зірки, а заодно і розповіли, як вони літають і чи легко це їм дається.

Чарлі Чаплін - без кіношного гриму. Вусатий Жан-Поль Бельмондо - летить в Лондон дивитися боксерський матч.  Микита Хрущов, який  вирішив перекусити. Всі ці чорнобілі світлини зроблені шістдесят-сімдесят років тому, коли авіаперевезення лише ставали популярними, а зірки охоче позували камерам.

Подивитися  на зірок, готових піднятися у небо, прийшла Гайтана. Каже, донедавна сама  боялася літати. І не впасти в паніку допомагали лише пілоти.

"Зазвичай я тримаюся дуже міцно за крісло, або за того, хто поруч сидить. Мої руки починають пріти від страху. Коли я почала спілкуватися з пілотами більше, вони в мене вселили впевненість. Виходить так, що вони часто приходять зі мною привітатися. І так ми знайомимося. Я кажу про свої страхи, вони мене заспокоюють", - розповіла співачка.

Вокаліст проекту "Атлантида" Луї Франк зізнається: незважаючи на часті і довгі перельоти, підйом в небо для нього завжди випробування.

Світлини Луї розглядав недовго. Побачивши  манекенниць у раритетних уніформах,  одразу відкриває секрет. Саме стюардеси допомагають йому перемагати небесний страх.

Проте окрім стюардес  є у хлопців інший спосіб відволіктися від переляку.

"Читаю буддистські книги і потім розумію, якщо я помру, нічого страшного!", - сказав артист.

У Гайтани також є свій рецепт. Поєднує приємне і корисне.

"У мене завжди є з собою записник з ручкою, або айпед, і я намагаюся відволіктися і написати якусь пісню", - поділилася співачка.

У Києві відкрилась виставка раритетних фотографій світових знаменитостей

У Києві відкрилась виставка раритетних фотографій світових знаменитостей

Повʼязані теми:

Наступна публікація