Мешканцям центру Києва перекрили воду через аварію під рестораном

Мешканцям центру Києва перекрили воду через аварію під рестораном

Мешканці будинку в центрі Києва вже два дні живуть без холодної та гарячої води

Власники ресторану не пускають комунальників до труби, пояснюючи, що це приватна територія.

У центрі Києва багатоквартирний будинок залишився без води. Прорив водогону вже два дні не можуть залатати через ресторан, який звів на комунікаціях літній майданчик для відвідувачів, йдеться в сюжеті ТСН.

Через аварію люди з відрами та пляшками ходять набирати питну воду до автоцистерни у дворі. Та вода закінчується, з нею й терпіння місцевих жителів.

Чиновники Водоканалу пояснили, що холодну та гарячу воду повернуть, коли буде знесений літній майданчик місцевого ресторану.

Комунальників до заблокованої труби не пускають, бо це приватна власність, тому ресторатори самі копають лопатами на благо міста.

"Дуже давно не монтувалися ці труби. Їм близько 40 років і ми хочемо зробити для міста і будинку краще", - запевняє управитель ресторану Ольга Копилова.

Однак комунальники з власниками ресторану не згодні. "Вони готові копати, але це питання не вирішує. Треба знести кіоск (літній майданчик, - ред.), бо якщо вони капітальне будівництво зведуть, і рвоне повторно, то знову та сама картина буде", - запевняє заступник керівника управління Київводоканалу Сергій Лавриненко.

Примітно, що Водоканал не давав ресторану дозвіл на зведення літнього майданчика. Однак у розважальному закладі запевняють, що всі документи у них є. Тим не менш показати їх не змогли.

Зазначимо також, що із появою ресторану від місцевих жителів посипалися скарги: гучна музика до ранку, нещодавно влаштували пожежу, а тепер ще й заблокована труба.

І навіть якщо водогін сьогодні залатають, ніхто не дає гарантії, що не прорве завтра.

У центрі столиці багатоквартирний будинок залишився без води

У центрі столиці багатоквартирний будинок залишився без води

Повʼязані теми:

Наступна публікація