Через припарковані авто кияни провалюються у крижані калюжі

Через припарковані авто кияни провалюються у крижані калюжі

Кияни потерпають від заметених снігом тротуарів та нерозчищених зупинок

Комунальники скаржаться, що не можуть чистити узбіччя доріг, де стоять автомобілі.

Київ переміг снігову стихію за допомогою двох з половиною сотень машин, які цілу ніч проти вівторка, 4 грудня висипали на дороги сіль і пісок, йдеться в сюжеті ТСН.

Щоб жителі столиці зранку без ускладнень дісталися робочих місць, спецтехніка розсипала близько трьох тисяч тонн солі.

Зазначимо, що зранку у вівторок не було великих заторів, звичних для сніжних днів, і більшість киян вчасно доїхали на роботу. Дороги були розчищені, а ДТП у місті були хіба що дрібні.

Однак, як виявилося, на дорогах почистили далеко не все. Кияни скаржаться, що на зупинках сніг заважає сідати у транспорт. "Один транспорт підходить ближче до бровки, а другий не під'їжджає, і у воду можна вступити", - розповіла Людмила Іванівна.

У Київавтодорі пояснили, чому вздовж доріг так брудно. "Проблеми – це припаркований транспорт, який заважає очищенню снігу, незважаючи на ці міри, які приймає міська адміністрація", - зазначив голова Київавтодору Георгій Глинський.

А ось брудні тротуари – це головний біль власників крамниць та офісів. Тих, хто не вичищатиме сніг, Київадміністрація буде штрафувати. За перші два дні негоди приписи дістали близько півтори сотні порушників.

Київ переміг стихію трьома тисячами тонн солі

Київ переміг стихію трьома тисячами тонн солі

Повʼязані теми:

Наступна публікація