Перший сніг у Києві перетворив понеділок на день шиномонтажника та рихтувальника

Перший сніг у Києві перетворив понеділок на день шиномонтажника та рихтувальника

На столичних СТО побільшало клієнтів

Хто встиг – "перевзувався", а кому не пощастило – вже лагодив розбите авто.

Завдяки раптовому снігопаду значно додалося клієнтів на станціях техобслуговування в столиці. Київські автомобілісти кинулися змінювати гуму та ремонтувати пошкоджені через ожеледицю автомобілі, йдеться в сюжеті ТСН.

На СТО від ранку вишукувалися черги. Водії, котрі відкладали до останнього зміну літньої гуми на зимову, кинулися це робити та створили чималий ажіотаж. Працівникам шиномонтажів протягом дня ніколи було й голови підняти.

Читайте також: Перший сніг традиційно паралізував життя Києва

Надвечір роботи додалося – ті, хто вранці виїхав на роботу на літній гумі та не мав часу протягом дня, "перевзуватися" приїхав уже по завершенні робочого дня.

"Не їхала, а повзла, впиралася, билася. Слава Богу, без пригод", - зізналася клієнтка Ганна з передмістя столиці.

Пояснити, чому саме чекали до останнього, клієнти шиномонтажних станцій зазвичай не можуть.

Значно більше проблем у тих, хто "перевзутися" так і не встиг. Заскочені зненацька снігом водії з літньою гумою стали винуватцями більшості вчорашніх ДТП і, відповідно, заторів. За 2 години після снігопаду дорожня карта Києва була майже вся в червоному кольорі. Затори оцінені на 8 балів із 10.

У негоду працівники ДАІ нарахували майже 100 аварій. Саме тому день першого снігу механіки іронічно називають "днем рихтувальника". СТО на ближчий час роботою забезпечені навіть понад норму.

Дивіться фото: Перший снігопад перетворив Київ на кілометрові затори

У Державтоінспеції закликають водіїв у складних дорожніх умовах рухатися якомога уважніше, вмикати денне світло фар, ні в якому разі не перевищувати швидкості та завчасно гальмувати. Ці нескладні правила можуть уберегти від аварій і пов'язаних із цим проблем.

У Києві більшість ДТП сталася через літню гуму

У Києві більшість ДТП сталася через літню гуму

Повʼязані теми:

Наступна публікація