Киян примушують сплачувати за холод у квартирах

Киян примушують сплачувати за холод у квартирах

Киян примушують сплачувати за холодні батареї

Після встановлення в будинку лічильника тепла власне тепло зникло.

В одному з будинків Києва мешканці щодня намагаються домогтися права жити в теплі, за котре вони сплачують гроші. Але комунальники поки що тільки обіцяють зробити опалення ефективнішим, ідеться в сюжеті ТСН.

Обігрів осель зник, відколи в будинку встановили лічильник на тепло. Мешканці змушені спати в теплих кожухах, бо батареї фактично не гріють.

На скарги до "Київенерго" надходять відповіді, що під час підключення лічильника було здійснено якусь технічну помилку, котра тепер заважає нормальному функціонуванню системи опалення. Втім, квитанції на сплату продовжують надходити без жодних помилок – там зазначено повну вартість послуги.

Диспетчери комунальної служби ледве не щодня обіцяють мешканцям багатоповерхівки візит спеціальної комісії, яка має зробити офіційні висновки щодо ситуації та встановити, чому саме батареї не опалюють помешкання киян. Але очікуваних осіб у будинку досі не бачили.

Місцевий сантехнік натомість не йме віри розповідям людей про відсутність тепла. На його приладах, мовляв, усе гаразд. "Якщо вам холодно, води поналивайте в грілки і ходіть", - радить він власникам квартир.

Відповідальні чиновники все ж обіцяють якнайшвидше перевірити скарги та усунути проблему. Однак навчені гірким досвідом мешканці не надто цьому довіряють і готуються зустрічати майбутні морози власними силами – теплом пічки та електрообігрівачів.

Слідом за потужним снігопадом синоптки обіцяють мороз

Слідом за потужним снігопадом синоптки обіцяють мороз

Повʼязані теми:

Наступна публікація