Через рекордний снігопад у Києві дерева чавили машини та людей

Через рекордний снігопад у Києві дерева чавили машини та людей

Столицю розбив параліч / Фото: Фото EPA/UPG

Перший удар негоди змусив киян та служби міста  капітулювати перед снігом та дощем

Сотні дерев попадали на електролінії, автомобілі, відтак багато доріг виявилися  або заблокованими, або непроїзними. Старі гілляки, що не витримали снігового навантаження, валилися людям на голови, йдеться в сюжеті ТСН.

Люди вирішили звільняти пошкоджені автівки, але це виявилося надто небезпечно. 37-річний чоловік не встиг врятувати власну голову. Зараз у нього пробитий череп. Він на інвалідному візку не може ані поворухнутися, ані слова сказати. 

Ще двое жертв непогоди стояли на зупинці, як за ними тріснула велика верба. Жінка отримала не тяжкі травми, а чоловіка забрала швидка непритомним. Люди на зупинці не стали чекати рятувальників. Хлопця з-під дерева перехожі почали витягати самотужки.

Такого не пам'ятають навіть в МНС - у рятувальників від ранку червоний телефон. На данний момент кожні 5-10 хвилин телефонують.

Також сьогодні велетенська тополя у центрі столиці впала на тролейбус. Пасажири цілі, а от машина понівечена. Дерево перекрило одну з центральних вулиць столиці. 

Через такі пригоди загальна протяжність заторів у Києві становила до тисячі кілометрів. Розчищати місто від повалених дерев служби не встигають.

Повʼязані теми:

Наступна публікація