Біля "Інтеру" ставлять наметове містечко

Активісти поставили вже перші намети і обіцяють, що акція буде безстроковою

Біля заблокованого офісу телеканалу "Інтер" з'явилися перші намети.

Про це повідомляє журналіст ТСН Алла Хоцянівська.

Під парканом, який за ніч встановили навколо будинку, активісти почали встановлювати намети. Мітингувальники обіцяють, що акція буде безстроковою аж поки телеканал не закриють, чи він не стане проукраїнським, яким він зараз не є, переконують активісти.

Нагадаємо, що кілька годин тому до будівлі звезли шини. Поки їх не підпалюють.

Нагадаємо, що сьогодні розпочалося безстрокове блокування телеканалу на заклик активістів у соціальних мережах. Вікна і двері першого поверху будівлі на глухо закриті, довкола офісу за ніч виріс залізний паркан. Які активісти одразу розписали написами "Інтер геть". За парканом знаходяться колючі дроти і приватна охорона, як в цивільному одязі, так і в бронежилетах. Біля будівлі чатують одразу три пожежні машини.

Нагадаємо, напередодні від пожежі постраждало інше приміщення "Інтера" на вулиці Щусєва. Саме звідти велося інформаційне мовлення. Протестувальники спочатку запалили шини біля входу у будівлю, потім, як стверджують працівники "Інтеру", пронесли вогонь усередину. Міністерство внутрішніх справ розгладає дві основних версії пожежі - підпал або провокація. Про це заявив радник міністра-Зорян Шкіряк. Також чиновник стверджує, що слідчим не надають відео із камер спостереження, у приміщеннях телеканала, а на "Інтері" своєю чергою кажуть, що до збору доказав нацполіція поставилася халатно. Унаслідок пожежі редакція новин, студія та приймальня вигоріли вщент.

Повʼязані теми:

Наступна публікація