КМДА планує оновити тепломережі на 100 мільйонів доларів

Дата публікації
Перегляди
756
Поділитись:
WhatsApp
Viber
КМДА планує оновити тепломережі на 100 мільйонів доларів

Кличко підписує меморандум / Фото: КМДА

Планується провести реконструкцію, заміну і модернізацію інфраструктури.

Київська міська держадміністрація і компанія "Київтеплоенерго" підписали Меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією, Агентством США з міжнародного розвитку для розвитку енергетичних мереж.

Про це йдеться у повідомленні КМДА.

"Київ закладає фундамент міжнародного співробітництва у модернізації та розвитку теплоенергетичного комплексу міста. Ми формуємо план перетворення "Київтеплоенерго" на компанію європейського рівня, яка надаватиме послуги високої якості", - сказав міський голова Віталій Кличко.

В рамках домовленостей з міжнародними організаціями планується залучити 100 мільйонів гривень інвестицій для проведення модернізації мереж теплоенергії у столиці, зокрема, оновлення, заміну і реконструкцію інфраструктури.

"Безумовно, ми націлені на більш масштабні та комплексні зміни, які стосуватимуться технічного переоснащення, удосконалення системи управління одного з найбільших теплоенергетичних комплексів у Європі", - сказав міський голова.

Нагадаємо, 26 грудня у Києві сталася аварія на тепломагістралі у Подільському районі, через що 61 будинок залишився без теплопостачання

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
756
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація