Кличко відкрив новий триповерховий "Зоопаркінг"

Для облаштування будівлі паркінгу на території зоопарку демонтували застарілі та аварійні приміщення.

Мер Києва Віталій Кличко у вівторок, 22 вересня, відкрив новий триповерховий паркувальний комплекс, який звели на території столичного зоопарку.

Про це йдеться на сайті міського голови.

"Сьогодні ми відкриваємо триповерховий "Зоопаркінг" на 435 паркомісць. Питання створення цього об’єкта стояло давно. Саме тому, з початку реконструкції київського зоопарку ми розпочали зведення паркінгу для його відвідувачів. Для того, аби розвантажити проспект Перемоги, паркінг розташований на території господарської зони зоопарку — з боку вулиці Зоологічної. На сьогодні це найкращий муніципальний паркінг в Україні", — сказав Кличко.

Для облаштування будівлі паркінгу на території зоопарку демонтували застарілі та аварійні приміщення, а частину споруд перенесли.

"Новий паркінг обладнаний всіма необхідними сучасними інженерними системами, що інтегровані в загальну диспетчерську систему зоопарку. Тут встановили і енергоефективну систему автоматичного керування освітленням паркінгу. З урахуванням зростання кількості електротранспорту на паркінгу встановили 7 зарядних станцій, що дозволять одночасно заряджати 21 електроавтомобіль. Працює сучасна охоронна система", — повідомив Кличко.

Для можливості входу відвідувачів з паркінгу до зоопарку на першому поверсі облаштували вхідну групу з касою.

Для оплати послуг паркування та купівлі квитків до зоопарку, окрім каси, встановили 3 автомати для безготівкового розрахунку, та ще один, що підтримує також операції з паперовими грошима. Всі платіжні термінали й сама система керування паркінгом виготовлені та встановлені вітчизняним виробником.

Раніше мер Києва також розповів, скільки часу знадобиться на повну реконструкцію зоопарку.

День тигра у Київському зоопарку: як на "Острові звірів" живуть Амба, Тіша, Рена та Малиш

День тигра у Київському зоопарку: як на "Острові звірів" живуть Амба, Тіша, Рена та Малиш

Повʼязані теми:

Наступна публікація