Хостел знищує історичний будинок у самому центрі Києва і працює попри карантин

Хостел знищує історичний будинок у самому центрі Києва і працює попри карантин

Фото: ТСН.ua

До речі, за нехтування карантинними заходами подібним закладам загрожує шраф до 34 тисяч гривень.

Хостел, який знищує історичний будинок, знаходиться у центрі Києва. Саме зараз, коли столиця вже тиждень у помаранчевій карантинній зоні. А це означає, що хостели працювати не мають жодного права.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку 1+1".

До "Сніданку" звернулися мешканці, які й у звичайний період були не раді незваним гостям в їхньому будинку. А під час пандемії вони просто переймаються за власне здоров'я. Чи справді хостел працює і чи є там відвідувачі – наші журналісти спробували заселитись. Вони були шоковані. 

Такий бізнес процвітає в будинку на Прорізній уже близько 10 років. І стільки ж люди намагаються вжитися з незваними гостями.

Сусідка квартири-хостелу на Прорізній каже: "Діяльність готельника ще й незаконна, бо зараз Київ у помаранчевій зоні! Працювати категорично заборонено". 

Та мешканці зазначають, що клієнтів на карантині не меншало. Мешканці будинку навіть за свій рахунок встановили відеонагляд, де чітко видно - відвідувачі приходять.

"Сніданок" "бронює" собі двоспальный номер у хостелі за 450 гривень.

Відвідувачів власниця хостелу зустрічає без маски та рукавичок. А ще просить поквапитись із розрахунком, бо охочих заселитися, мовляв, дуже багато. Оплата лише готівкою. "А ось це, вже свідчить, що бізнес поза законом", - пояснює "Сніданку" адвокат Лаврентій Царук. І скаржитися на таких небажаних гостей рекомендує обов'язково до поліції.

"Якщо з першого разу поліція не відреагувала, не слід опускати руки, потрібно звертатися знову і знову. Якщо ви хочете, дійсно, щоб це правопорушення припинили поліцейські, то звертайтеся знову і знову, звертайтеся гуртом з сусідами, нехай кожен робить своє окреме звернення для того, щоб все ж таки ваше звернення стало пріоритетним", - радить юрист.

Ще до двох інстанцій можна написати скаргу, якщо хостел працює, попри заборону роботи в карантин. "Це і медики, це і місцева влада, тобто громадяни України, якщо хочуть поскаржитись, щоб склали протокол, вони можуть свої шанси навіть потроїти, звернувшись в кожну з цих трьох установ", - йдеться у сюжеті.

Натхненні порадами юриста Царука мешканці будинку на Прорізній знову пІдуть до поліції, цього разу із власноруч зібраними доказами.

До речі, за нехтування карантинними заходами подібним закладам загрожує шраф до 34 тисяч гривень.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація