Гейзери та прірви: Топ-5 епічних провалів асфальту у Києві

Гейзери та прірви: Топ-5 епічних провалів асфальту у Києві

Каналізаційні труби атакують дороги столиці.

У Києві доволі часто руйнується асфальтове покриття. Зазвичай, винні у всьому застарілі комунікації, які розташовані під дорогами. Однак, захиститися від подібних аварій неможливо, але обачними потрібно бути завжди.

Пропонуємо згадати 5 схожих інцидентів у столиці України за останні роки.

Така аварія сталася у вівторок, 19 лютого 2019 року. На вулиці Народного ополчення в напрямку Севастопольської площі у Києві провалилася частина дороги.

Фото: Радіо Свобода

Як розповіли у Київській міській державній адміністрації, на місці провалу сталася аварія водогону.

10 травня 2018 року у центрі Києва Mini Cooper громадянина Чехії Василя Гроголя провалився під землю. Разом із передньою частиною автівки під бруківкою опинився і каналізаційний люк.

Як виявилося, трубу Київводоканалу прорвало. Саме з неї натекло води, вона вимила ґрунт під бруківкою, в яку провалилося авто.

3 березня того самого року у Києві автомобіль Daewoo Lanos провалився у "гейзер", який виник посередині проїжджої частини після прориву труби. Аварія сталася на вулиці Ольжича у Шевченківському районі столиці. Автівка провалилася під землю наполовину.

Фото: facebook.com/dtp.kiev.ua

29 травня 2017 року в Києві на Голосіївському проспекті під землею вибухнула труба діаметром 2000 мм. Вирва, яка утворилася, становила щонайменше 20-30 метрів. Постраждали автомобілі, будинки та техніка.

Фото: facebook.com/avgusew

У квітні 2016 року у Києві на Бульварно-Кудрявській вулиці стався масштабний провал проїжджої частини. Тоді вулицю перекрили, а рух транспорту організували в об'їзд.

Фото: dtp.kiev.ua

Наступна аварія може статися у будь-який момент, але заміна комунікацій у всьому місті поки не запланована.

У Києві 10-метровий гейзер пошкодив припарковані авто

У Києві 10-метровий гейзер пошкодив припарковані авто

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація