День Києва: як столиця вперше проводить святкування онлайн

День Києва: як столиця вперше проводить святкування онлайн

Фото: УНІАН

Святкування дня міста відбувається в незвичному режимі.

Через пандемію коронавірусу, День Києва, який цьогоріч припадає на 31 травня повністю святкуватують в онлайн режимі.

Мерія опублікувала розклад заходів, які транслюватимуть по телебаченню, анонсувала відкриття фонтанів та радіо концерти. Так, наприклад,   святкування Дня Києва 31 травня в ефірі розпочне традиційний "Пробіг під каштанами", який цьогоріч відбудеться теж в онлайн форматі. Із 08:45 розпочинаються включення, присвячені заходу, а безпосередньо пробіг стартує о 10:00.

За задумом організаторів, за всіх киян бігтиме команда амбасадорів, які подолають дистанцію 5 км вулицями Києва. Організатори пропонують киянам приєднатися до пробігу в онлайні – подивитися трансляцію та зробити благодійний грошовий внесок – 100 гривень. Кошти спрямують на потреби українських лікарів та медичних установ – Центру дитячої кардіології, кардіохірургії МОЗ України та інших.

Участь у пробігу планує взяти Київський міський голова Віталій Кличко.

Після пробігу в ефірі телеканалу "Київ" можна буде побачити і почути радіоконцерти гуртів:

  • "ADAM" – 13:15;
  • "On I Ona" – 14:15;
  • гурт [О] – 15:25;
  • "Нумер 482" – 16:10;
  • "Green Grey" – 16:45. Виступ гурту і закриє святковий марафон в ефірі.

Готують кілька святкових сюрпризів і для користувачів соціальних мереж. Столичні колективи створюють святкові ролики, які розповсюдять у соцмережах, на Youtube-каналах, на своїх сайтах.

31 травня о 20:00 відбудеться трансляція концерту Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького у запису, присвяченого Дню Києва.

Мешканці міста, які вихідними близько 20:00 проходитимуть повз будівлю Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, що на вул. Межигірській, 2, зможуть побачити музичне вітання артистів з балкону фасаду театру.

Від 31 травня в Києві також ввімкнуть музичні фонтани і фонтани з підсвіткою. Працюватимуть вони аж до 30 вересня, щопонеділка у роботі фонтанів робитимуть перерву для проведення необхідних технічних робіт.

Повʼязані теми:

Наступна публікація