У Києві відкрили торгівельні центри: чи багато покупців і чи дотримуються вони карантинних норм

У Києві відкрили торгівельні центри: чи багато покупців і чи дотримуються вони карантинних норм

Фото: УНІАН

Вперше після карантину ТР запрацювали 30 травня.

Торгівельні центри столиці відкрилися у суботу, 30 травня. Усі, хто втомився за час карантину від інтернет-шопінгу, кинулися до магазинів.

Чи багато в Києві шопоголіків та чи готові вони дотримуватись епідемічних норм — у сюжеті ТСН.19:30.

Ще до відкриття перед торговельним центром у середмісті Києва з'явилася черга. Але це не покупці, а співробітники. Температурний скринінг на вході, останні приготування і селфі щасливих продавців усередині.  

У магазинах є дезінфектори і нагадування, що карантин іще триває. Адміністрація навіть переналаштувала ліфт, аби не їхав, коли у нього зайде більше трьох осіб вагою по 80 кілограмів. Утім, очікування ажіотажу не виправдовується. Перших відвідувачів небагато, та й ті здебільшого роздивляються.  

У торговому центрі на Лівому березі, який набагато більший, людей також більше.  Температуру міряють і на входах, і в коридорах. У ТЦ можна купити маски. Тим, хто ними нехтує, обіцяють робити зауваження. 

Температуру перевіряють і на входах у деякі крамниці. Дистанції тут дотримуються, а також прагнуть швидше здійснити закупи. Приміром, Олена й Марія купили спортивні штани. Вони зізнаються, що за карантин зрозуміли: багато речей їм не треба, як і блукання по магазинах годинами.  

У столиці відкрились торгові центри: чи дотримуються відвідувачі ТЦ епідемічних норм

У столиці відкрились торгові центри: чи дотримуються відвідувачі ТЦ епідемічних норм

У цьому торговельному центрі вже підбивають підсумки за півдня роботи. Кажуть, що зафіксували вже кілька сотень охочих увійти з підвищеною температурою. Складно і з дистанцією всередині. Крім того, итісно в багатьох магазинах. Люди більше знімають маски.

Повʼязані теми:

Наступна публікація