Київ визнали доброзичливішим за Москву

Київ визнали доброзичливішим за Москву

Експерти вважають Київ дружелюбнішим за Москву / Фото: Сегодня

У той же час столиця Росії вважається більш зручною для життя, аніж українське місто.

Організація об'єднаних націй підготувала звіт про "процвітання" 600 міст у різних країнах світу.

"Комерсант-Україна" відзначає, що міста оцінювалися по п'яти факторам: продуктивність, розвиток інфраструктури, якість життя, соціальна рівність, стан навколишнього середовища. Міста отримали оцінку в діапазоні від нуля до одиниці - індекс процвітання - City Prosperity Index.

В Україні в рейтинг CPI потрапив тільки Київ з показником 0,8. Згідно з документом, столиця має високі показники розвитку інфраструктури - 0,97, соціальної рівності - 0,87, стану навколишнього середовища - 0,85, якості життя - 0,76. Продуктивність експерти оцінили на рівні 0,58.

Інші міста були названі "недружніми до літніх людей та людей з особливими потребами", тому в рейтинг не потрапили.

Найвищий індекс належить Відню (0,93). Серед російських міст до рейтингу увійшла тільки Москва (0,79). Найнижчий показник - у столиці Ліберії Монровії (0,31).

Варто відзначити, що незважаючи на те, що рейтинг доброзичливості у Москві нижче Києва, в цілому за якістю життя Москва обійшла Київ - у столиці Росії 25 місце, у Києва - 34-е.

Нагадаємо, вчора ООН повідомила, що серед українських міст виділилися три лідера щодо скорочення населення в світі - це Дніпропетровськ, Донецьк і Запоріжжя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація