Київський крематорій можуть закрити через забруднення повітря

Київський крематорій  можуть закрити через забруднення повітря

Крематорій димить незаконно від лютого

Заклад незаконно псує столичне повітря, та ще й не платить штрафів, а от печі кочегарять цілодобово.

Претензії до найбільшого у Україні крематорію на Байковому кладовищі з'явилися в природоохоронної прокуратури. Тепер підприємство може закритися.

Читайте: Київський крематорій викрили в незаконному забрудненні повітря

Його комин димить незаконно від лютого. Ще взимку прокуратура почала перевіряти столичний крематорій, і виявилося, що дозволи на використання печей в підприємства є. А от підсобні приміщення – морозильна камера і пральня - псують столичне повітря без відома спеціальних служб, йдеться у сюжеті ТСН.

Попри прокурорські претензії, київський крематорій досі працює. Обряди поховання тут здійснюють щодня, а величезні печі кочегарять цілодобово.

У прокуратурі кажуть, що збитки від незаконних викидів шкідливих речовин зараз сягають 45 тисяч гривень, але ця цифра росте. І якщо найближчим часом керівництво крематорію не сплатить штрафи та не оформить належним чином документи, поховань тут більше не буде.

"Вони поки що працюють, але думаю, що державна екологічна інспекція буде вживати заходів щодо припинення роботи, якщо вони не отримають належним чином оформлені дозвільні документи і не здійснять необхідні заходи щодо зменшення впливу на зовнішнє середовище", - розповіли в прокуратурі.

Київський крематорій незаконно димить і псує повітря

Київський крематорій незаконно димить і псує повітря

Повʼязані теми:

Наступна публікація