Діловий район "Київ-City" побудують серед озер на Позняках

Діловий район "Київ-City" побудують серед озер на Позняках

"Київ-City" облаштують на лівому березі Києва / Фото: photo.i.ua

Для проекту ділового району обрали 50 гектарів на лівому березі столиці.

Для будівництва міжнародного ділового району "Київ-City" обрали ділянку на лівому березі столиці в районі Княжого затону.

Про це сказав заступник голови КМДА Руслан Крамаренко у середу, 24 жовтня під час засідання комітету з економічних реформ, зазначивши, що площа району складе близько 50 га, пише Уніан.

Читайте: "Дешеві" метри: як українців дурять низькими цінами на квартири

"Ми зараз готуємо презентацію концепції реалізації цього проекту. Зараз це робоча документація. Там є і приватні власники, і не зайняті території", - повідомив Крамаренко.

Київ має забезпечити підведення інженерних комунікацій до "Київ-City", а будівництво самого містечка мають вести приватні інвестори.

Наразі міська влада підраховує, скільки грошей потрібно на будівництво комунікацій. Київ хоче попросити уряд допомогти з фінансуванням будівництва мереж.

Нагадаємо, серед варіантів будівництва "Київ-City" також називали ділянки на Одеській площі (240 га), на Дніпровській набережній (140 га), на Нижній Теличці (160 га), на Осокорках-Північних (150 га), біля озера Вирлиця (110 га).

Розпочати будівництво першої черги містечка планують у 4 кварталі 2014 року. До кінця року повинні розпочати підготовчі роботи для реалізації проекту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація