У семи районах столиці відключать гарячу воду

У семи районах столиці відключать гарячу воду

Фото: pixabay.com

Гаряче водопостачання буде відсутнє від 13 до 28 травня.

Від початку цього тижня семи районах Києва буде відсутня гаряча вода у зв’язку гідравлічними випробуваннями тепломереж, повідомила прес-служба КП "Київтеплоенерго".

Від 13 травня проведення гідравлічних випробувань розпочнуть на теплоджерелі "СТ-2". Саме тому до 27 травня гарячої води не буде в Оболонському і Подільському районах.

Від 14 до 28 травня гаряче водопостачання вимкнуть у Шевченківському, Голосіївському, Солом'янському, Печерському і Дарницькому районах, оскільки випробування будуть проходити на теплоджерелах РК "Молодь", "СТ-1" і "ТЕЦ-5".

Гідравлічні випробування на окремій ділянці триватимуть не менше 14 днів. Заходи проводять щороку з метою зниження аварійності на початку наступного опалювального сезону. Трубопроводи на гідравлічну щільність і міцність випробовують під підвищеним тиском.  

Нагадаємо, Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" повідомило про початок гідравлічних випробувань теплових мереж у Києві 22 квітня. Тоді гарячу воду частково вимкнули у трьох районах Києва: Шевченківському, Деснянському та Голосіївському, а саме у 54 будівлях, із них 48 житлових будинків, 3 дитячих садки, 2 школи та 1 відомство.

У Рівному за борги відімкнули гарячу воду

У Рівному за борги відімкнули гарячу воду

Повʼязані теми:

Наступна публікація