У Києві зростає кількість хворих на ГРВІ та грип, більшість серед них - діти

У Києві зростає кількість хворих на ГРВІ та грип, більшість серед них - діти

Фото: УНІАН

Разом із тим про епідемію наразі не йдеться.

У Києві за 20-й тиждень епідсезону зареєстровано 8193 хворих на грип і ГРВІ та спостерігається зростання кількості захворілих порівняно з попереднім тижнем на 12%.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Порівняно з попереднім тижнем у столиці спостерігається зростання захворюваності як серед дитячого, так і серед дорослого населення. Так, дорослих захворіло 2675 осіб (зростання на 17,4%), дітей – 5518 (зростання на 9,3%)", - розповів він.

За словами Поворозника, кількість захворілих дітей від загальної кількості людей становить 67,4%, а попереднього тижня – 69,4%.

"Серед школярів спостерігається зростання захворюваності на 10,4%: 1824 випадки, що становить 33,1% від загальної кількості захворілих дітей і 22,3% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою", – додав чиновник, зауваживши, що до медичних закладів за 20-й тиждень епідсезону госпіталізовано 81 особу, із них 73 – діти.

Водночас Поворозник зазначив, що загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на рівні, характерному для цього періоду року, наразі показник захворюваності складає 280 та є нижчим епідемічного порога на 38,3%.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, раніше в Японії винайшли унікальні ліки, одна таблетка яких долає грип за добу. Експериментальний препарат має назву "Балоксавір марбоксил" (baloxavir marboxil). За словами його творців, він діє швидше, ніж будь-які інші ліки від грипу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація