У Києві знизили швидкість для прокатних самокатів

У Києві знизили швидкість для прокатних самокатів

Фото: Associated Press

Максимальна швидкість - 20 км/год.

Столичні оператори прокату електросамокатів знизили максимальну швидкість до 20 км/год.

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

Він наголосив, що це передбачалося меморандумом з міською владою. До слова, раніше максимально дозволена швидкість була 35 км/год. "Чотири оператори вже ввели зони обмеження швидкості до 14 км/год та зони повної заборони руху. Решта мусять підтягнутися дуже скоро", - написав чиновник. 

 Оператори також частково промаркували самокати номерами. Їх наносять обох сторін труби керма у форматі "літера і чотири цифри". Так, кожен має унікальні серії:

  • Bolt – A, В, С;
  • Jet – J, Е;
  • BikeNow – N;
  • Kiwi – K;
  • Scroll Bird – O, S;
  • Zelectra – Т, Z;
  • Vzhooh – V.

За словами Усова, Київ почав отримувати перші великі дані та теплові карти від операторів щодо інтенсивності руху прокатних самокатів на вулицях і найпопулярніших місцях для старту-фінішу. Ці дані будуть використовувати для оптимізації маршрутів громадського транспорту.

Як повідомлялося, у Запоріжжі вперше в історії українського судочинства власника електросамоката покарали за наїзд на людину. Жінка впала на асфальт, отримала травму: перелом правої шийки бедра. На операцію витратили понад сто тисяч гривень. Натомість пошук винуватиці тривав понад три місяці. Це вдалося спільними зусиллями чоловіка та поліції. Після майже року судової тяганини справа увінчалася успіхом для потерпілої. 

Новини України: у Запоріжжя суд виніс вирок жінці, яка електросамокатом збила пішохода

Новини України: у Запоріжжя суд виніс вирок жінці, яка електросамокатом збила пішохода

Повʼязані теми:

Наступна публікація