У Києві вшанували свято прапору кримських татар

У Києві вшанували свято прапору кримських татар

Фото: ТСН

Із цієї нагоди відбулася акція на Хрещатику.

Україна відзначила День кримськотатарського прапора. З нагоди цього свята на Хрещатику розгорнули 38-метрове блакитне полотнище з жовтими гербами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учасники акції пройшли від Бессарабки до Майдану Незалежності, вигукуючи гасла "Народ, Батьківщина" кримськотатарською мовою. Попереду колони кримці несли українські стяги.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко пообіцяв відкликати з парламенту свій законопроект про громадянство України. Керівник держави прийняв таке рішення після зустрічі з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим та його заступником Ільмі Умеровим. Як повідомляє прес-служба глави держави, президент дійшов переконання вдосконалити окремі положення документу. "В цьому проекті були норми, які з одного боку захищають не лише кримських татар, але і українців, які опинилися на окупованій території і були вимушені під тиском прийняти російське громадянство і закон має захистити їх. Але є окрема невеличка частина громадян, які добровільно стали колаборантами – пішли працювати в поліцію, ФСБ, незаконні органи влади", - пояснив Порошенко.

На Хрещатику розгорнули 38-метровий кримськотатарський прапор

На Хрещатику розгорнули 38-метровий кримськотатарський прапор

Повʼязані теми:

Наступна публікація