Зниклого студента КПІ знайшли повішеним на зловісній столичній недобудові

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зниклого студента КПІ знайшли повішеним на зловісній столичній недобудові

Фото: ТСН

На тіло хлопця натрапили випадково.

Через шість днів пошуків у столиці знайшли зниклого студента КПІ. Його тіло виявили випадково на найвищому поверсі недобудови, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Востаннє Марія бачила свого 21-річного друга майже тиждень тому на святкуванні отримання дипломів бакалавра. "У нього був прекрасний настрій. Людина співає, веселиться, людина святкує цього бакалавра", - розповіла вона. Студент політехнічного інституту святкував у сквері поблизу гуртожитку, випив пляшку пива, а потім, за словами свідків, зайшов у кімнату по рюкзак і пізно ввечері вийшов, нікого ні про що не попереджаючи.

Студента КПІ знайшли повішеним на 24 поверсі недобудови

Студента КПІ знайшли повішеним на 24 поверсі недобудови

Хлопця знайшли повішеним, у наплічнику були всі документи. Недобудова знаходиться в 10 хвилинах пішої ходи від гуртожитка, за нею наглядає охоронець, однак він нічого підозрілого не помітив. "Нічого не знаю, тут закрита територія", - вигнав він журналістів. Поліція розглядає версію самогубства, але родичі та друзі вірити в це відмовляються – хлопець учився добре, вже знайшов роботу, був популярним серед дівчат, відвідував студію бальних танців, співав у хорі, депресій ніколи не мав. Що могло загнати його в зашморг – ніхто зрозуміти не може. 

Це не перший випадок смерті в недобудові. У 2013 році студентка київського коледжу повісилася на будівництві й залишила посмертну записку, а в березні цього року, в шахту недобудованого ліфта впала дівчина під час романтичного побачення на 25-му поверсі.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація