У Києві водій маршрутки зламав пасажиру ногу

У Києві водій маршрутки зламав пасажиру ногу

Фото: Facebook / Патрульна поліція Києва

Постраждалий чоловік просить усіх, хто був очевидцем події, написати йому.

У Києві водій маршрутки так затиснув ногу пасажиру, що зламав її. Про це повідомив чоловік, який постраждав від дій маршрутника.

Інцидент стався 14 листопада о 13:00 на маршруті №23 (188).

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Пасажир спочатку вирішив залагодити усе мирним шляхом та компенсувати збитки. Він з'ясував, що маршрутка належить "Союз Авто".

"Далі я знайшов в Інтернеті номер, нібито директора цього "Союз Авто", але чоловік на тому кінці дроту здався мені підозрілим і шляхом нехитрих маніпуляцій вдалося дізнатися, що це не директор, а один із водіїв цього маршруту. Коротше, для компенсації збитку, якого я отримав мені необхідні було ім'я та прізвище водія", — написав постраждалий.

Чоловік приїхав на кінцеву зупинку маршруток, щоб поговорити з водієм.

"Коли я його знайшов і запропонував мирно вирішити питання, він не погодився і покликав "головного над маршрутом", який чомусь вирішив курити в маршрутці", — написав постраждалий пасажир.

Згодом з'ясувалося, що у водія маршрутки навіть не було водійського посвідчення. Його раніше забрали правоохоронці.

Постраждалий чоловік просить усіх, хто був очевидцем події, написати йому. Інцидент стався 14 листопада о 13:00 біля супермаркету "Сільпо" на Святошині.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика!

 

Всё норм, просто маршрутчик сломал ногу и ездит без прав Аккуратно, на видео присутствует мат 14.11.2020 водила маршрутки #23 (188), г.н. #AI8354IK, около часу дня так зажал мне ногу дверью, что сломал ее. Я вынужден был пропустить спортивные соревнования. Дальше - я нашёл в интернете номер, якобы директора этого «Союз Авто», но мужчина на том конце провода показался мне подозрительный и путём нехитрых манипуляций удалось узнать, что это не директор, а один из водил этого маршрута. Короче, для компенсации ущерба, которого я получил мне необходимо было имя и фамилия водилы. Пришлось выжидать и вылавливать его самостоятельно. Всё это происходило на их конечной остановке. Когда я его нашёл и предложил мирно решить вопрос - он не согласился и позвал «смотрящего за маршрутом», который почему-то решил курить в маршрутке. Кстати, закончилось всё тем, что у водилы маршрутки не оказалось водительского удостоверения, так как его забрали правоохранители. P.S: также для возмещения ущерба мне необходимы свидетели того, что водила зажал мне ногу. Произошло все 14.11, около 13:00, остановка возле «Сильпо» на Святошино. Пожалуйста, отзовитесь.

Опубліковано Киев Оперативный Четвер, 26 листопада 2020 р.

Нагадаємо, у Києві жінка випала з маршрутки через неуважність водія.

Повʼязані теми:

Наступна публікація