У Києві відновив роботу онлайн дитсадок

У Києві відновив роботу онлайн дитсадок

Фото: УНІАН

Проект допомагає батькам під час карантинних заходів зайняти дітей, які залишаються вдома.

У Києві відновив роботу онлайн дитсадок для дітей 4-7 років. Це освітній інноваційний проєкт, створений міською владою під час карантинних заходів, щоб допомогти батькам зайняти дітей вдома. 

Про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації.

"Під час карантину ми успішно реалізували дитячий садок у форматі онлайн. Це була безпрецедентна, нова та актуальна ініціатива, яку відзначили не тільки ЗМІ вітчизняного рівня, а й міжнародного. На початку нового навчального року я радий повідомити, що ми знову готові продовжувати цей проект. Уже з цього місяця онлайн дитячий садок знову стане доступним", – сказав в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, дитсадком онлайн вже скористувались понад 100 тисяч сімей як Києва, так і всієї країни.

Зазначається, що від 3 вересня на порталі Освітнього Хабу міста Києва абсолютно безкоштовно діти можуть знайомитись з цікавими історіями, проявити свою емпатію до інших людей, формувати власний характер і навіть "попрацювати" пожежником, поліцейським, вчителем, лікарем або обрати інші цікаві та корисні професії.

"Ми не просто зняли відеоролики, а створили мультимедійні заняття у форматі SCORM, з анімацією та озвучкою, адже не всі наші маленькі користувачі у такому віці ще можуть самі читати", - розповіла про оновлений дитсадок онлайн директор Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.

Як обрати ґаджети для навчання онлайн

Як обрати ґаджети для навчання онлайн

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація