У Києві спіймали бухгалтерку, яка сім років заробляла на вигаданому співробітнику

У Києві спіймали бухгалтерку, яка сім років заробляла на вигаданому співробітнику

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Вона вже відшкодувала частину викраденої суми.

Колишня бухгалтерка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова отримувала зарплату за вигаданого працівника. Упродовж семи років вона незаконно заволоділа майже 800 000 грн.

Про це повідомили у столичній прокуратурі.

Слідчі встановили, що у 2012 році жінка вигадала фіктивну особу, про яку внесла відомості до програми для автоматизованого розрахунку зарплати. Упродовж наступних семи років у касі вишу вона отримувала заробітну плату замість вигаданої особи.

Як зазначається, шахрайськими діями жінка завдала державі збитків на суму майже 800 тисяч гривень. Наразі прокурори направили до суду обвинувальний акт щодо зловмисниці. Упродовж досудового слідства підозрювана відшкодувала до держбюджету майже 500 тисяч гривень.

Дії ексбухгалтерки кваліфіковано за ч. 1, ч. 2 ст. 190, ч. 2, ч. 3 ст. 358, ч. 1 ст. 362 ККУ (Заволодіння чужим майном шляхом обману). Жінці загрожує ув'язнення терміном до трьох років.

У КИЄВІ СУДИТИМУТЬ ЕКСБУХГАЛТЕРА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЯКА 7 РОКІВ ОТРИМУВАЛА ЗАРПЛАТУ НЕІСНУЮЧОГО...

Опубликовано Прокуратура міста Києва Среда, 11 сентября 2019 г.

Нагадаємо, раніше власниця столичної турфірми присвоїла собі 105 тисяч гривень, які їй заплатили за відпочинок юних гімнасток. 22 родини ошуканих дівчаток вимагали повернути гроші, утім, все марно. Розслідування дійшло до прокуратури. Але шахрайку за рік навіть не допитали. Вона, кажуть, спокійно живе у столиці. 

Власниця турфірми у Києві присвоїла 105 тисяч гривень юних гімнасток

Власниця турфірми у Києві присвоїла 105 тисяч гривень юних гімнасток

Повʼязані теми:

Наступна публікація