Кличко зібрався "наводити лад" із хаотичною забудовою у Києві

Кличко зібрався "наводити лад" із хаотичною забудовою у Києві

Фото: УНІАН

Міська влада планує до кінця року завершити інвентаризацію всього розпочатого на території Києва будівництва.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що до кінця року буде здійснена інвентаризація всього розпочатого на території Києва будівництва, а Київрада має ухвалити мораторій на нове зведення багатоповерхівок. Заборона не стосуватиметься лише законних об'єктів та об'єктів соціальної інфраструктури.

Про це він написав у своєму фейсбуці.

"Друзі! Інформація тільки з’явилася, а вже багато маніпуляцій щодо мораторію на нове будівництво, який планує запровадити столична влада. Цікаво, що деякі "експерти" та народні депутати об’єднались навколо інтересів забудовників і почали нагнітати паніку. Хочу наголосити: якщо Київрада ухвалить таке рішення, стосуватиметься воно виключно нової забудови та документів на неї. Тобто, йдеться про те, що до нового року не розпочинатимуть зводити нові житлові, комерційні об‘єкти (крім соціальної інфраструктури)", - сказав він.

Розпочатого законного будівництва чи об‘єктів, що мають бути законно введені в експлуатацію, мораторій не стосуватиметься. Водночас об’єкти, які зводяться без документації, або щодо яких документація скасована - в експлуатацію введені не будуть.

Згідно з проєктом рішення, міська влада планує до кінця року завершити інвентаризацію всього розпочатого на території Києва будівництва. Кличко зазначив, що сьогодні що саме і де споруджується погоджує ДАБІ України, а місто отримує інформацію пост-фактум.

"Ми налаштовані навести лад з забудовою в столиці. Щоб зненацька, на ділянках, отриманих за часів Омельченка та Черновецького, не виростали монстри. Щоб забудовники через суди не змушували місто видавати містобудівні умови, щоб не велося будівництво на арештованих земельних ділянках. Щоб все будівництво відбувалося виключно законно і з врахуванням інтересів громади Києва", - підкреслив мер.

Друзі! Інформація тільки з’явилася, а вже багато маніпуляцій щодо мораторію на нове будівництво, який планує запровадити...

Опубліковано Віталієм Кличком Середа, 11 вересня 2019 р.

Кличко пропонуватиме Київраді ухвалити це рішення за основу і за тиждень опрацювати пропозиції до нього, аби знівелювати можливі негативні наслідки для громадян, зокрема підприємців.

Нагадаємо, в Україні заборонили великі магазини в житлових будинках.Такі зміни внесли в державні будівельні норми і вони наберуть чинності вже від 1 грудня.

Уряд погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА

Уряд погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА

Повʼязані теми:

Наступна публікація