У Києві слідчий ДБР упіймався п'яним за кермом автомобіля

У Києві слідчий ДБР упіймався п'яним за кермом автомобіля

Фото: УНІАН

Тепер він може втратити роботу.

У Києві поліція зупинила автомобіль, за кермом якого перебував слідчий Державного бюро розслідувань (ДБР) з ознаками алкогольного сп'яніння.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Патрульні склали адміністративний протокол за керування автомобілем у нетверезому стані. У слідчого виникнуть проблеми і на роботі – Бюро проведе перевірку його дій, після чого прийматиме рішення щодо його подальшої долі.

"Ми дочекаємося результатів перевірки, яку проведе Управління внутрішнього контролю, і після цього будемо приймати рішення стосовно цього працівника. Це не буде затягнуто у часі", –  заявив директор ДБР Роман Труба.

Посадовець наголосив, що кожен працівник ДБР має пам’ятати про відповідальність перед суспільством:

"Ми – новий правоохоронний орган, який має стати прикладом для інших. Тому ніхто з наших працівників не має права на помилку, і ми нікого не будемо "прикривати": не можна працювати в ДБР та порушувати закон. Кожен, хто буде це робити, має піти з Державного бюро розслідувань".

Нагадаємо, у ніч проти 8 лютого заступник голови Голосіївської райдержадміністрації Києва Юрій Ткаченко потрапив у ДТП, внаслідок якого постраждала патрульна поліцейська. Посадовець перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння. Наступного дня міський голова Києва Віталій Кличко звільнив його з посади. Він додав, що з такими людьми немає сенсу працювати надалі, до того ж кожен, хто сідає за кермо напідпитку, є злочинцем, який несе загрозу суспільству. 

"Кожен п'яний за кермом - це злочинець": Кличко звільнив чиновника, що втрапив у ДТП

"Кожен п'яний за кермом - це злочинець": Кличко звільнив чиновника, що втрапив у ДТП

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Наступна публікація