Зниклого в Києві школяра знайшли на вокзалі

Зниклого в Києві школяра знайшли на вокзалі

Зниклого в Києві школяра знайшли на вокзалі

Хлопець утік сам, а знайти його допоміг розголос у ЗМІ.

У Києві добу шукали 6-класника, який у понеділок не повернувся додому зі школи і не виходив на зв’язок із дорослими. Після повідомлення про пошук в новинах телеканалу "1+1" хлопчика впізнали люди на вокзалі та передали поліції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні 12-річний Іван Дикий після уроків зателефонував мамі і сказав, що їде додому, але тривалий час не приходив, а телефон хлопця не відповідав. Батьки розповіли, що дитина два роки тому змінила школу на один із найуспішніших і престижних ліцеїв столиці, але ніяк не знаходила собі місця у новому класі. У хлопця були проблеми із однокласниками та дисципліною на перерві, а вдома він скаржився не велике навантаження.

У столиці знайшли 12-річного хлопчика, який напередодні не повернувся додому зі школи

У столиці знайшли 12-річного хлопчика, який напередодні не повернувся додому зі школи

У ліцеї запевняють, що хоч у понеділок Іван укотре отримав зауваження у щоденник і виклик мами до школи, занадто суворими з учнем не були. Педагоги кажуть, що хлопець перебував під постійним наглядом шкільного психолога, а його поведінку пояснюють підлітковим віком: "У нього не було проблем із навчанням – гарне мислення, неординарні думки, багато читає. Але у спілкуванні з однолітками проблеми – у нього практично немає друзів. У нього проблеми з поведінкою, але разом із мамою намагалися виправити".

Коли стало очевидним, що хлопець зник, його фото розмістили в соціальних мережах та почали розвішувати оголошення на вулицях. До офіційних пошуків поліції долучилися також батьки однокласників Івана, а журналісти ТСН зняли сюжет про пошуки маленького киянина. Після нього хлопця упізнали на столичному вокзалі, там поліцейські й затримали втікача, який, як виявилося, постійно пересувався, чим ускладнював пошуки.

Його мати подякувала всім за допомогу та зробила простий висновок із ситуації: до скарг дитини, надто підлітка, треба дослухатись уважніше. "Він пишався тим, що він туди потрапив, але втомився. Всі діти різні. Просто я його не почула", - пояснила вона. Тепер жінка обіцяє зробити все, аби ситуація не повторилася, і синові більше не спало на думку вирішувати свої проблеми за допомогою втечі.

Раніше в лютому у Вінниці після походу в магазин зник 10-річний хлопчик. Помітили Дмитрика в іншому кінці міста, коли він їхав на самокаті. Чому помандрував сам і так далеко, хлопчик пояснити не зміг. Батько вважає, що дитині зараз нелегко, бо нещодавно померла його мати. Поліцейські пообіцяли опікуватись малим надалі і запросили до себе на екскурсію.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська

Повʼязані теми:

Наступна публікація