У Києві легальні МАФи позначатимуть спеціальними голограмами

У Києві легальні МАФи позначатимуть спеціальними голограмами

Фото: УНІАН

Наразі пілотний проект працює у парку "Партизанської слави".

У Києві всі об’єкти пересувної торгівлі, які встановлені легально, будуть позначати спеціальними голограмами.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Спеціальна голограма, розміщена, наприклад, на автокав’ярні, візку з продажу напоїв чи торговельному наметі є підтвердженням законності встановлення та торгівлі. Пілотний проект із розміщення голографічної візуалізації договору на розміщення засобу пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі впроваджується комунальним підприємством "Міський магазин", що підпорядковане Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що основною метою такого проекту є ідентифікація підприємця згідно з укладеним договором із КП "Міський магазин", що унеможливить роботу за фальшивими документами.

"На сьогодні пілотний проект реалізовано на території парку "Партизанської слави" у місті Києві. Так, станом на початок серпня видано 4 голограми на засоби пересувної торгівлі та 4 – на об’єкти сезонної торгівлі. До кінця місяця плануємо забезпечити голограмами всі легально встановлені точки дрібнороздрібної торгівлі в місті Києві", - розповів директор КП "Міський магазин" Андрій Андрущенко.

Всі нелегальні самовільно розміщені засоби пересувної та об’єкти сезонної торгівлі згідно із законом підлягають демонтажу.

Нагадаємо, проблема із нелегальними МАФами в столиці знову постала гостро після масового отруєння шаурмою в Києві. Постраждалі поскаржилися, що купували фастфуд на Броварському проспекті. Спочатку постраждалих від отруєння було 16, згодом їхня кількість зросла та наразі наближається до сотні. Люди отруїлися фастфудом у чотирьох різних точках Києва: біля станцій метро "Дарниця", "Лісова", на Поштовій площі та на Оболоні. Держпродспоживслужба виявила, що всі ці торгові точки належать одному власнику і припинила їхню діяльність.

Кіоски з шаурмою, якою отруїлись 70 людей, продавали без дозволу

Кіоски з шаурмою, якою отруїлись 70 людей, продавали без дозволу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація