У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна

У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна

Відомо, що проживала загибла із бабусею та дідусем.

У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна. Вона загинула.

Трагедія сталася на Харківському шосе, 180.

Про це повідомив "Київ Оперативний".

"На жаль, без шансів. Причини цього вчинку встановлюються правоохоронцями. Відомо, що проживала загибла із бабусею та дідусем, оскільки батько та мати найшли собі нові сім‘Ї", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вночі 25 лютого з вікна столичної багатоповерхівки випала школярка. Інцидент стався у Святошинському районі столиці, на вулиці Зодчих. Зазначається, що 12-річна дитина випала з вікна восьмого поверху. Школярка опинилася у лікарні. У неї є травми та переломи.

У той же день 11-річний хлопчик вистрибнув з вікна школи. Трагедія сталася 25 лютого на вулиці Ованеса Туманяна  у Дніпровському районі столиці. 

А 15 лютого 13-річна дівчинка впала з балкона 14-го поверху. Неповнолітня загинула на місці. Трагедія сталася теж у Дарницькому районі столиці. У поліції кажуть, що це самогубство.  На запитання ТСН.ua, чи не пов'язує поліція смерть дівчинки з суїцидальною онлайн-грою на кшталт "Синій кит", пресофіцер Дарницького управління поліції Києва Євген Ласкін відповів, що про таку гру чув, "але пов'язувати дуже завчасно, бо нині лише триває перевірка фактів". 

17 лютого у Дарницькому районі столиці у багатоповерхівці на вулиці Архітектора Вербицького 15-річна дівчинка випала із загального балкона 16-го поверху

2 лютого на вулиці Михайла Максимовича (Голосіївський район) 13-річна дівчинка впала з балкона 17-го поверху. Дитина загинула на місці. Рідні кажуть, що до самогубства дитини призвела "група смерті" "Синій кит".

Крім того, 28 січня у житловому комплексі "Чайка" 10-річний хлопчик впав з 15-го поверху. Він зайшов на загальний балкон, який доступний всім жителям, зняв взуття, куртку і залишив свій шкільний рюкзак. Про хлопчика відомо, що він з хорошої родини, був лідером класу, добре вчився.

Повʼязані теми:

Наступна публікація