У центрі Києва на два дні обмежать рух транспорту

У центрі Києва на два дні обмежать рух транспорту

Фото: ТСН.ua/Юлія Желонкіна

На Хрещатику відбудеться міжнародний фестиваль світла.

У столиці 28-29 вересня на частині вулиці Хрещатик обмежать рух транспорту для проведення міжнародного фестивалю світла Kyiv Lights Festival. На цей же період змінюють маршрут автобуси №24 та №114, які курсуватимуть через Софійську площу.

Про це повідомили у КМДА.

"28-29 вересня на Хрещатику триватиме третій Міжнародний фестиваль світла і медіамистецтва Kyiv Lights Festival. У зв’язку із цим із 21:00 27 вересня до 07:00 30 вересня на головній вулиці столиці заборонять рух усіх видів транспорту від перетину вулиці Хрещатик та вулиці Архітектора Городецького до перетину вулиці Хрещатик та вулиці Богдана Хмельницького", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на Хрещатику також мають відключити зовнішнє освітлення під час тестового запуску обладнання, репетицій та проведення фестивалю: 28 та 29 вересня від 19:30 до 23:30.

Нагадаємо, від 1 листопада у Києві планується припинити продаж паперових квитків у наземному транспорті, у метрополітені –жетонів та зелених безконтактних карток. Також мають намір звільнити всіх кондукторів і продавчинь у кіосках на тлі збільшення кількості контролерів. Також від 1 листопада передбачається, що кияни зможуть сплачувати за проїзд у наземному транспорті за допомогою звичайної банківської картки. Поки банківська картка тестується у системі.

Київ готується перейти на єдиний електронний квиток для оплати громадського транспорту

Київ готується перейти на єдиний електронний квиток для оплати громадського транспорту

Повʼязані теми:

Наступна публікація