"Тріщить по швах": у Києві руйнується черговий міст

На ньому руйнуються бетонні прольоти.

Відремонтований у 2017 році столичний міст, який розташований поруч зі станцією метро "Нивки", почав розвалюватися.

Про це пише "Київ Оперативний" у своєму Facebook.

На опублікованих світлинах видно, чіткі дефекти на спорудженні. Зокрема, почали руйнуватися бетонні прольоти, що характерне для тривалої експлуатації. Користувачі соцмережі припускають, що причина руйнації у корупції під час ремонтних робіт чи перенавантаженість на мосту. 

"Відновлений міст поблизу зі станцією метро "Нивки" вже починає потроху здавати позиції. І хоча на місці вже працюють якісь ремонтники виникає законне питання - що пішло не так?", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що ремонт на шляхопроводі біля станції "Нивки" було розпочато у травні 2017 року, а вже у серпні того ж року його урочисто відкрили.

Шо вже? Відновлений шляхопровід поблизу із станцією метро Нивки щось вже починає потроху здавати позиції. І хоча на місці вже працюють якісь ремонтники виникає законне питання - що пішло не так?

Опубликовано Киев Оперативный Четверг, 19 сентября 2019 г.

Нагадаємо, 25 травня міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу. 27 травня третє скло замінили. Поліція відкривала кримінальне провадження через пошкодження мосту.

11 липня, кияни зафіксували тріщину на пішохідному мості – пошкодження побачили на так званій "материковій" частині мосту, яка прилягає до ґрунту. Також містяни помітили, що ослабли сталеві канати, що є складовою частиною бортів мосту.

Знову тріщить: на опорі "мосту Кличка" зафіксували нову розколину

Знову тріщить: на опорі "мосту Кличка" зафіксували нову розколину

Повʼязані теми:

Наступна публікація