ДБР взялось за розслідування скандальної будівлі в центрі Києва

ДБР взялось за розслідування скандальної будівлі в центрі Києва

Фото: УНІАН

Слідчий просить інформацію щодо будинку на вулиці Хмельницького, 34.

У Державному бюро розслідувань вивчаються матеріали справи щодо факту незаконного заволодіння майном громади Києва чиновниками КМДА, приватними особами, які вступили в змову з народним депутатом України.

Про це йдеться у відповідному повідомленні ДБР на ім’я мера столиці Віталія Кличка.

Слідчі ДБР просять у столичного очільника надати відповідну документацію щодо будинку на вулиці Хмельницького, 34 (Б) у Шевченківському районі Києва. Серед іншого, йдеться про дані щодо право власності, акт обстеження технічного стану будинку, орендодавців, інвестиційний договір тощо.

Також слідчий просить від Кличка забезпечити прибуття депутатів Київської міської ради: Леоніда Антонєнка, Павла Тесленка і Святослава Кутняка.

Раніше повідомлялось, що у результаті торгів, в яких брали участь всього дві компанії, нібито фірма Володимира Кличка ТОВ “ВІТ-ПЛЮС” купила будинок за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 34-Б. Цей будинок знаходиться у дворі 11 Mirrors Design Hotel братів Кличко (вулиця Богдана Хмельницького, 34-А). Будинок в центрі Києва дістався Кличко-молодшому за ціною 26 тис. Грн за 1 кв. м. У цілому ціна в результаті торгів склала 37,1 млн. Раніше цей будинок фірма Кличка орендувала за 2 тис. доларів в місяць.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Наступна публікація