У Кличка заспокоїли і назвали рік, з якого міст Метро буде завалюватися

Дата публікації
Перегляди
1925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кличка заспокоїли і назвали рік, з якого міст Метро буде завалюватися

Фото: УНІАН

Столичні чиновники стверджують, що капітальний ремонт встигнуть зробити.

Паніки щодо мосту Метро не має бути, переконаний заступник голови КМДА Дмитро Давтян у відповідь на інтерв’ю співавтора проекту моста Георгія Росновського.

Чиновник посилається на результати обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій  2015-2016 рр.

"До моменту аварійності ще 6 років з часу проведення обстеження. Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року", – повідомив заступник Кличка у Facebook.

Підсумки експертизи мосту оголосять в серпні 2018 року. За словами Давтяна, після отримання позитивних результатів експертизи потрібно 6 місяців на розроблення документації.

"Після цього можна розпочинати капремонт. Термін будівництва – 2 роки", – написав він.

Існує чотири категорії технічного стану будівлі. Саме четверта категорія означає, що конструкція непридатна та небезпечна для експлуатації, а також характеризується вичерпанням несучої здатності і небезпекою обвалення.

Нагадаємо, співавтор проекту моста Георгій Росновський переконаний, що міст Метро в Києві може обвалитися будь-якої миті. "Цей міст мав простояти 100 років, якщо за ним стежити. Але він вже через 30 років почав викликати побоювання. Обстеження показало, що там багато тріщин і арматура в поганому стані", - сказав він в інтерв'ю "Громадському радіо".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація