Міст Метро в Києві може впасти в будь-який момент несподівано - проектувальник

Міст Метро в Києві може впасти в будь-який момент несподівано - проектувальник

Фото: УНІАН

Капітальний ремонт не допоможе, потрібна реконструкція.

Міст Метро в Києві може обвалитися будь-якої миті, переконаний співавтор проекту моста Георгій Росновський.

"Цей міст мав простояти 100 років, якщо за ним стежити. Але він вже через 30 років почав викликати побоювання. Обстеження показало, що там багато тріщин і арматура в поганому стані", - сказав він в інтерв'ю "Громадському радіо".

За словами проектувальника, капітальний ремонт мосту не допоможе, потрібна реконструкція.

"Для цього потрібно потихеньку розбирати дорогу авторуху, розбирати деякі конструкції, і замість двох смуг робити по три смуги. У мене є такий проект. Вже 10 років, як заборонили рух по мосту важкого транспорту, але все одно він під загрозою. У мене є інші матеріали і обстеження, де чітко написано, що міст Метро може впасти в будь-який момент абсолютно несподівано", - додав він.

Росновский повідомив, що всі його спроби достукатися до уряду та КМДА не дали результату.

"Київавтодор" обіцяв в 2018 році почати в столиці ремонт моста Метро і його продовження - моста через Русанівську протоку. Роботи планували вести паралельно, щоб кілька разів не навантажувати броварський напрямок.

Міст Метро - перший метроміст через Дніпро в Києві. Він разом з Русанівським мостом з'єднує правобережну частину Києва з Русанівкою, Лівобережним масивом, Воскресенкою, Лісовим масивом, Гідропарком. На правому березі Дніпра міст завершує станція "Дніпро" Київського метрополітену.

Нагадаємо, у лютому 2017 року, в Києві обвалився Шулявський шляхопровід. Це один із найважливіших транспортних вузлів столиці, де перетинаються проспект Перемоги та вулиця Вадима Гетьмана.

18 травня цього року КМДА затвердила проект з реконструкції Шулявського шляхопроводу. Обраний проект не заважатиме наявній лінії метрополітену. Роботи під час реконструкції завдаватимуть найменше незручностей мешканцям прилеглих будинків. Зокрема, він не потребує відселення людей чи знесення житлових будинків, перекриття заїзду до будинків, що розташовані поруч.

Шулявська розв’язка в столиці буде закрита із середини червня. Проспект Перемоги доведеться перетинати на тимчасових перехрестях зі світлофорами. Вартість проекту з реконструкції мосту складає 400 млн грн.

У Києві влада відмовилась від будування футуристичної розв'язки на Шулявській, яка могла спростити рух

У Києві влада відмовилась від будування футуристичної розв'язки на Шулявській, яка могла спростити рух

Повʼязані теми:

Наступна публікація