Пробне ЗНО-2021 у Києві перенесли: подробиці від КМДА

Пробне ЗНО-2021 у Києві перенесли: подробиці від КМДА

Фото: pixabay.com

Перенесення ЗНО аргументували посиленням карантинних заходів та, зокрема, припиненням руху транспорту.

Пробне ЗНО-2021 для майбутніх абітурієнтів перенесене на 24 квітня. Перенесення пробного ЗНО аргументували посиленням карантинних заходів та, зокрема, припиненням руху транспорту. 

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, йдеться на сайті КМДА.

"Зважаючи на карантинні обмеження, Українським центром оцінювання якості освіти прийнято рішення про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в місті Києві з 10 на 24 квітня. Усі, хто зареєструвався на тестування, сьогодні отримали відповідні повідомлення на особистих інформаційних сторінках на сайті Центру", – розповів  Мондриївський.

Заступник голови КМДА нагадав, що цьогоріч одинадцятикласники змогли обрати для проходження пробного тестування лише один предмет. Зошити з усіх інших навчальних предметів ЗНО-2021 будуть доступні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, для самостійної перевірки своїх знань.

"Рішення щодо перенесення пробного тестування вимушене. В УЦОЯО його аргументували посиленням карантинних заходів та, зокрема, припиненням руху громадського транспорту. Через це можливі запізнення або ж взагалі неявка як учасників тестування, так і педагогів", – зазначив Валентин Мондриївський.

За його словами, позиція Центру досить зрозуміла, адже в місті, окрім дотримання всіх карантинних заходів, мають забезпечити й рівні умови проведення пробного ЗНО. А поки громадський транспорт працюватиме за спецперепустками, цього досягти не вдасться.

Довідково: Контакти Київського регіонального центру оцінювання якості освіти: вул. Міста Шалетт, 1-А, м. Київ, 02192; (044) 361–42–17, (044) 360–70–04,  krczno@kv.testportal.gov.ua

Нагадаємо, від понеділка, 5 квітня, у Києві діють суворі карантинні обмеження, зокрема, закриті школи та садочки, у транспорт пускають лише за наявності спецперепустки, містян, які не є працівниками критичної інфраструктури, відпустили на дистанційну роботу або у відпустки. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація