Київ офіційно закривається на жорсткий карантин: перелік нових обмежень

Київ офіційно закривається на жорсткий карантин: перелік нових обмежень

Фото: УНІАН

Увесь громадський транспорт працюватиме лише для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Київ від 5 квітня і щонайменше до 16 квітня запроваджує суворіші обмеження. Зачиняються від понеділка всі школи і дитячі садочки, увесь громадський транспорт працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Київ запроваджує більш суворі обмеження. У нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня! Сподіваюся, це допоможе нам збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу. І не допустити трагічних наслідків", - заявив міський голова.

Так, від 5 квітня у Києві і маршрутки, і тролейбуси, і метро, й інші види громадського транспорту, працюватимуть за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто, як і торік весною, транспорт працюватиме лише для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Кличко рекомендував керівникам установ, підприємств, закладів організувати дистанційну роботу співробітникам. Або, кому можливо, надати відпустки.

Заклади громадського харчування тимчасово зможуть працювати винятково на доставку чи на замовлення з собою. Продуктові ярмарки припиняють роботу від 1 квітня.

Мер Києва закликав правоохоронців контролювати дотримання карантину закладами та громадянами.

Нагадаємо, в Україні наразі спостерігається пік захворюваності на коронавірус. У МОЗ прогнозували його на лютий 2021 року, тому взимку вводили низку суворих заборон, утім, кажуть, хвиля "зсунулася" на перший весняний місяць. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Нові карантинні обмеження у Львові та щеплення від вірусу у приватних клініках

Нові карантинні обмеження у Львові та щеплення від вірусу у приватних клініках

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація