"Лікарі скажуть: читайте "Отче наш" – Кличко про наслідки можливого коронавірусного колапсу в Києві

"Лікарі скажуть: читайте "Отче наш" – Кличко про наслідки можливого коронавірусного колапсу в Києві

Фото: Associated Press

Кличко каже, що у низці країн значно суворіші обмеження.

Ситуація з поширенням коронавірусу в Києві зараз критична і медична система на межі колапсу. Саме тому, аби не допустити його в столиці ввели посилені обмеження.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу ICTV.

За його словами, нині обмеження в Києві, порівняно з тими, які діють в інших країнах, м'які. Зокрема, у низці держав запроваджено комендантську годину і великі штрафи за порушення обмежень. 

"Я хотів би, щоб усі усвідомили - лише від нас залежить, наскільки жорсткими будуть обмеження", - сказав мер Києва.

Кличко зауважив, що у разі, якщо медична система дійде до межі, трапиться колапс. Утім, міська влада докладає всі зусилля, щоб не допустити цього і тому запровадила найсуворіші обмеження в столиці.

"Що таке медичний колапс? Це коли вам - людині, яка зараз нас дивиться, - стане погано, якщо вам буде потрібна медична допомога і ви звернетеся до лікарів, вам скажуть: "Вибачте, будь ласка, ми вам не можемо допомогти, лікуйтеся вдома, виживайте, читайте "Отче наш" в кращому випадку - може бути, допоможе", - наголосив Кличко.

Нагадаємо, очільник парламентського комітету з питань охорони здоров'я, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький заявив, якщо в Україні кількість інфікованих коронавірусом сягне 35-40 тис. людей на добу, то це буде катастрофою для країни. У випадку колапсу медичної системи лікарям доведеться обирати, кого рятувати, а кого ні. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Коронавірус в Україні: смертність різко зросла у порівнянні з попередніми днями

Коронавірус в Україні: смертність різко зросла у порівнянні з попередніми днями

Повʼязані теми:

Наступна публікація