Опалення отримали 80% житлових будинків Києва

Опалення отримали 80% житлових будинків Києва

Фото: Shutterstock

Влада міста замінила 130 км аварійних трубопроводів.

У Києві до централізованого опалення вже підключено 80% житлових будинків і фактично підключені 100% закладів соціальної сфери. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час розширеного засідання колегії міськдержадміністрації.

"Цього року завдяки якісній підготовці ми маємо більш плавне та стабільне входження в сезон опалення. Кількість пошкоджень зменшилась на 30%. Тим не менше, у столиці працює 45 аварійних бригад "Київтеплоенерго", щоб оперативно усувати пошкодження і не залишати людей без тепла", – розповів Пантелеєв.

За його словами, керуючі компанії отримали доручення оперативно усувати "повітряні пробки" у внутрішніх мережах та нормалізувати температуру опалення в будинках, якщо вона неналежних параметрів.

Пантелєєв додав, що завдяки масштабній заміні найбільш зношених мереж та якісно проведеним гідравлічним випробуванням рівень аварійності під час старту опалювального сезону зменшився на 30%. Він повідомив, що цього року в столиці замінили 130 км аварійних трубопроводів, де потенційно могла виникнути аварія.

Заступник голови КМДА уточнив, що правильно побудована робота команди КП "Київтеплоенерго" дала змогу зменшити теплові втрати в мережах на 2%.

Нагадаємо, 25 жовтня повідомлялося, що опалювальний сезон стартував у 23 областях і в Києві. 

Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Повʼязані теми:

Наступна публікація