Мітингарі перекрили вулицю Грушевського у Києві

Мітингарі перекрили вулицю Грушевського у Києві

Фото: ТСН.ua

Вони протестують проти закону про відкритий ринок землі.

Вулиця Грушевського у центрі Києва поблизу будівлі Верховної Ради заблокована учасниками акцій протесту. Про це повідомляє видання УНІАН.

Зараз під парламентом зібралися люди під прапорами "Національного корпусу", а також представники партії “Батьківщина" та ВО “Свобода", які виступають проти ухвалення закону про продаж землі. Вони тримають плакати з написами: "Продаж землі - геноцид українців", "Фермери проти дерибану землі!".

Крім того, учасники окремої акції біля ВР виступають проти ухвалення законопроекту № 0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації з правом Європейського Союзу, який нібито знищує свободу віросповідання.

Загалом під парламентом зібралися близько дві тисяч осіб.

Біля Верховної Ради та а Маріїнському парку позаду будівлі парламенту сконцентрована велика кількість працівників правоохоронних органів.

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

У парламенті назвали умови для референдуму про продаж землі іноземцям

У парламенті назвали умови для референдуму про продаж землі іноземцям

Повʼязані теми:

Наступна публікація