У київському метро пасажири розламали турнікети через проблеми з оплатою – ЗМІ

У київському метро пасажири розламали турнікети через проблеми з оплатою – ЗМІ

Фото: УНІАН

Інцидент трапився на станції "Площа Льва Толстого".

У столичній підземці натовп пасажирів пошкодив обладнання метрополітену. Про це повідомляє Кореспондент із посиланням на свідчення очевидців у київських телеграм-каналах.

За наведеною інформацію, випадок мав місце на станції "Площа Льва Толстого". ЗМІ характеризує ситуацію, як "масові заворушення і погроми". Ситуацію спровокували проблеми в системі оплати за проїзд – люди не могли розрахуватися ні картою киянина, ні платіжними картами. Відповідно, пасажири не могли пройти на станцію, тому вдалися до штурму.

"В результаті утворився величезний натовп людей, які не могли потрапити на потрібні їм потяги. Не зумівши добитися вирішення проблеми, незадоволені люди виламали турнікети разом з огорожею. У повідомленні подію порівнюють із льодовим побоїщем і називають "вітанням пасажирів із Новим роком" від київського метрополітену", - зазначається на сайті інтернет-видання.

Раніше вже повідомлялося, що ввечері понеділка, 16 грудня, в Києві стався глобальний збій у роботі єдиного електронного квитка для проїзду в громадському транспорті. "Роботу е-квитка (та Картки киянина) майже відновлено. Фахівці метрополітену та КП "ГІОЦ" (оператора е-квитка) на місці і перезапускають систему. Далі будуть прийняті всі необхідні заходи для уникнення подібних випадків. Також проводиться детальний аналіз ситуації та її причин. Ще раз перепрошуємо за ваш зіпсований настрій", - зазначили в метрополітені.

Київський метрополітен у годину пік зачинятиме станцію "Золоті Ворота"

Київський метрополітен у годину пік зачинятиме станцію "Золоті Ворота"

Повʼязані теми:

Наступна публікація