У Києві продовжують відключати гарячу воду

У Києві продовжують відключати гарячу воду

Усім киянам відключили гарячу воду / Фото: dt.ua

На даний момент всі теплоджерела Київенерго" відключені від газопостачання.

ПАТ "Київенерго" відключило теплопостачання всіх споживачів у столиці. Таким чином, тепер усі кияни лишилися без гарячої води.

Про це прес-служба компанії повідомила у понеділок, 4 серпня.

"Зараз всі теплоджерела компанії відключені від газопостачання, зокрема, станом на 4 серпня від гарячого водопостачання відключені 8,82 тис. споживачів. Із них через ремонтні роботи, що проводяться "Київенерго" - 16,26%, через зупинку теплоджерел - 83,74%", - йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ "Київенерго".

Виробництво теплової енергії "Київенерго" здійснюється на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, а також чотирьох станціях теплопостачання і на 183 малих котельнях.

ТЕЦ-6 на даний момент не працює, ліміт на газ для цієї теплоелектроцентралі забезпечує тільки її технологічні потреби.

ТЕЦ-5 працює в режимі мінімальних навантажень. Станом на 1 серпня в роботі на ТЕЦ-5 знаходиться один енергоблок.

"Київенерго" працює над зниженням витрат газу в опалювальний період, зокрема, розробляє заходи з підвищення енергоефективності та роботи в режимі економії.

У результаті зупинки теплоджерел у липні 2014 зекономлено 12 млн куб. метрів газу, і за прогнозом з 1 серпня по кінець опалювального сезону економія може скласти 530 млн м.куб.

Як повідомлялося раніше, гарячої води у Києві не буде щонайменше до жовтня.  Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, пояснивши ситуацію, що склалася, відсутністю постачання газу з РФ.

Зазначимо, що про можливе відключення гарячої води у столиці "Київенерго" почала говорити ще наприкінці червня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація